Agnieszka Adamowicz jest terapeutą tradycyjnej medycyny chińskiej (TMC).
Zajmuje się dietetyką medycyny chińskiej, akupunkturą, akupresurą, masażem chińskim Tui Na.
Tradycyjnej Medycyny Chińskiej uczyła się i nadal doskonali swoje kwalifikacje w Akademii Akupunktury Compleo, Wrocławskiej Akademii Akupunktury, Akademii Terapii Naturalnych we Wrocławiu. Od dawna interesuje się dietetyką i zdrowym odżywianiem oraz prowadzi w tym zakresie warsztaty i konsultacje indywidualne. Zajmuje się terapią dzieci, młodzieży oraz dorosłych. pecjalizuje się w leczeniu zaburzeń zdrowia kobiet w TMC, chorób cywilizacyjnych, autoimmunologicznych dietą, ziołami  oraz w akupunkturze sportowej i urazowej. Prywatnie pasjonatka biegania, jogi, body artu i gotowania według 5 przemian.

Tradycyjna medycyna chińska to system liczący sobie ponad 4000 lat, u podstaw którego leży całościowe, holistyczne traktowanie człowieka i wszechświata zgodnie z filozofią TAO.
W przeciwieństwie do medycyny akademickiej leczenie nie jest oparte na diagnozie symptomów i leczeniu pojedyńczych organów, ale podobnie jak  w indyjskiej ajurwedzie i medycynie tybetańskiej, celem jest  znalezienie prawdziwej przyczyny chorób”.

Brała udział w kursach m.in. takich nauczycieli jak:


Prof. Dr Peilin Sun diagnostyka, akupunktura, fitoterapie TMC, Alergie i nietolerancje pokarmowe, Leczenie zaburzeń alergicznych, Otyłość i kontrola wagi, analiza i leczenie zaburzeń psychosomatycznych, terapie antynowotworowe

Dr Bartosz Chmielnicki - 2 letnia szkoła TMC

Rani Ayala  - Ginekologia - Zdrowie kobiety

Bożena Olszowska -  dietetyka TMC, diagnoza z twarzy, pulsu i języka 

Marta Kubisz-Gregori - masaż terapeutyczny Tui Na

Anat Regev - masaż terapeutyczny Tui Na

Dr Tadeusz Błaszczyk - integracyjny kurs medycyny chińskiej

Prof. Zbigniew Królicki - kurs bioenergoterapii

Krystyna Królicka - kurs Reiki I i II

Matthias Hunecke - diagnoza z pulsu i języka

Michał Iwanicki & Katarzyna Pokrywka - akupunktura sportowa

Neuroedukacja - mentalne aikido


 
Wykonanie: flankerds.com